אדריכלות - בתים חדשים

בית שתוכנן בהשראת בתים טוסקניים ובניחוח וינטג'.
לבית קומת קרקע עם פטיו, יחידת הורים, ואזורים ציבוריים. בקומה העליונה שני חדרי שינה לילדים וסויטה נוספת. המרתף גדול, מואר ורב שימושי. חיפוי הבריקים, הגוון המיוחד של הבית והעיצוב הפנימי יוצרים אווירה חמימה וייחודית.​

בית הבנוי ממשחק של קוביות, חלקן יוצרות את חללי המגורים וחלקן פתוחות ופאותיהן עשויות קשתות. הבית בהשראה ספרדית עם "מרפסת אפיפיור" קטנה בחזית. חלונות בגדלים שונים ממסגרים את הנוף או נפתחים אליו ויוצרים בית מואר וזורם.​

בית שני על מגרש גדול בלב העיר. לבית קומת מגורים עיקרית במפלס הקרקע והוא בנוי משני אגפים הנפתחים בזוית קלה ביניהם. פתיחה זו יוצרת "חריץ", המודגש על-ידי חלון גדול, מול הכניסה, הצופה לעץ זית. לבית אוירה כפרית וחמה, עם חלונות מקושתים, רצפה דמוית אבן חוץ ומטבח מעץ מלא. ​

בית בסגנון כפרי, עם גג דו שיפועי שבחללו תוכננה קומה עליונה הצופה לקומת הקרקע. תקרת עץ מולבן וחלונות בולטים המשמשים פעם כספסל ופעם כמדף במטבח, קושרים בין החללים ובין הבית לגינה.  ריהוט ישן, גופי תאורה תלויים ונישות מעץ עם גוון תכלכל יוצרים אוירה ביתית ונינוחה.

על מגרש טרפזי, בנינו בית בו שני אגפים, פרטי וציבורי, ביניהם מפריד פטיו עם חלון גבוה הקושר גם בין שתי הקומות. קירות הבית בזוית מקבילה לקווי המגרש יוצרים מפתח גדול, פתוח ומואר, צופה לנוף השדות והחורש. 

בשלב ראשון הקומה העליונה נבנתה כמעטפת בלבד.

בית במושב, טובל בירק וצופה לנוף הפתוח. לבית קומה אחת, עם חלל ציבורי גבוה מהרגיל ויש בו משחק של חללים מגוננים החודרים לתוכו ופרגולות בנויות הפורצות לגינה. תכנית פיתוח חילקה את הגינה הענקית לטרסות מדורגות, מעוגלות היוצרות פינות חמד.​

בית פרברים בכפר אהרון. כבית שלישי אותו אנו בונים יחד, הלקוחות הגיעו עם ויז'ן בשל וידעו מה רוצים: בית סימטרי וקלאסי.
את המלבן הפשוט מחלקים הקו האופקי של העיטור והחיפוי וקוים אנכיים הנוצרים מנישות מבניות. חלונות של מרווין עם וילונות לבנים מתנופפים, רצפת פרקט עץ אמיתית ומטבח כפרי בגווני אפור ולבן נותנים את הטאץ' המדויק – בית מואר ומאוורר.

בית בקיבוץ, בקו נקי, צנוע ומעודן.
החלל הציבורי גבוה מהרגיל, יוצר משחק של גבהים במעטפת המבנה. שילוב של קשתות וחלונות תכול/אפור תורמים לאווירה יוונית. גולת הכותרת והמרכז סביבו בנוי הבית הוא הרחבה החיצונית החודרת לבית עם ויטרינה פינתית בעלת פינה שקופה לחלוטין.

בית של חול וים בלב העיר נס ציונה. בבית משחק של בליטות ונסיגות, היוצרות נפחים וחללים. כך, חלון בולט במטבח, עם פינה שקופה, מגדיל את החלל פיזית ותחושתית. הבית עטוף ירק וחומרים טבעיים: אבני מדרך בכניסה, פרגולה מברזל וצמח מטפס, שבילי אבן ועץ. חומרים אלו ממשיכים גם בפנים הבית, בחלונות, מדרגות, רצפה וריהוט.

בית כפרי בעיר הגדולה ראשון לציון. 
על אף גודלו- שלוש קומות- הבית משדר כפריות וקנה מידה אנושי. גגות רעפים, חלקם עם תקרה גלויה ומרפסות עם סורגי ברזל, שוברים את המסה ויוצרים פינות חמד. תריסי העץ נותנים מענה יחודי לפרטיות והצללה.
אריחים ארמניים במטבח, שטיח אוריינטלי, קמין וקורסת רטרו על רקע קיר בריקים, נותנים חמימות למראה הפנים הנקי של רצפת הטרצו שומשום.